

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 100A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 37kW |
| Voltage Rating | 415V |
| Handle Colour | Black |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 2.5kA |
| Length | 230mm |
| Width | 140mm |
| Depth | 100.5mm |
| Terminal Type | Lug |
3LD2054-1TL53
OT16F4N2 1SCA104829R1001
1SCA022710R0520
KG10 T203/GBA283 KS1V
3LD2504-1TP51
3LD2565-1GP51
KG41 T204/GBA301 * KL1V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00