

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P+N |
| Maximum Current | 40A |
| IP Rating | IP66 |
| Power Rating | 15kW |
| Voltage Rating | 440V |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Grey |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Normal State Configuration | NO |
| Switch Rating | 600A |
| Length | 150mm |
| Width | 220mm |
| Depth | 160mm |
| Throw Configuration | Single |
OT160EV04P 1SCA120521R1001
207360 P3-63/I4/N
182427 T0-2-8900/I2H/MBS/SVB
OT16FT4N2 1SCA105711R1001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00