

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P+N |
| Maximum Current | 63A |
| IP Rating | IP65 |
| Voltage Rating | 415V |
| Handle Colour | Black |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 504A |
| Length | 201mm |
| Width | 107mm |
| Depth | 136mm |
| Terminal Type | Screw |
1SCA022613R8800
172868 P1-32/M4/SVB-SW/N
207316 P1-32/I2/SVB-SW/HI11
3LD2254-0TK53
OT40F4N2 1SCA104932R1001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00