

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P+N |
| Maximum Current | 100A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Voltage Rating | 415V |
| Handle Colour | Red |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 800A |
| Length | 230mm |
| Width | 142mm |
| Depth | 134mm |
| Terminal Type | Lug |
182413 P1-25/I2H/MBS/SVB
207210 T3-4-15682/I2/SVB
78634696 T3-4-8213/I2H/K-CI-K1/2(RS393-9939)
3LD2217-0TK11
1314053 DMM-40/4-SK
KG64B T206/GBA320 *KL1V
182427 T0-2-8900/I2H/MBS/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00