

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 1.37 W |
| AC Motor Type | Synchronous |
| Supply Voltage | 230 - 240 V ac |
| Phase | 2 |
| Output Speed | 250 rpm @ 240 V |
| Number of Poles | 24 |
| Shaft Diameter | 4mm |
| Shaft Length | 14.4mm |
| Rotation | Reversible |
| Length | 35.4mm |
| Maximum Output Torque | 55 mNm |
| Series | 820000 |
| Dimensions | 57.8 (Dia.) x 35.4 mm |
TH80A4 0,55 230/400-50 B3 MV CN
3GAA062312-ASF
TP90L4 1,5 230/400-50 B3 MV
BC2000/T 80 B3
TH71B4 0,37 230/400-50 B14 MV CN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00