

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Permanent Magnet |
| Step Angle | 7.5° |
| Holding Torque | 20mNm |
| Number Of Wires | 6 |
| Supply Voltage | 12.7 V |
| Shaft Diameter | 2mm |
| Current Rating | 190 mA |
| Winding Arrangement | Unipolar |
| Shaft Length | 7.8mm |
| Depth | 21.7mm |
| Number of Pole Pairs | 2 |
| Resistance Per Phase | 66Ω |
103H5208-0440
SM2862-5151
103H5208-0410
EMMS-ST-42-S-SE-G2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00