

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 183 - 528V ac |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.3 - 30s |
| Series | M3US |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Minimum Voltage Sensed | 183V ac |
| Length | 69mm |
| Height | 92.6mm |
| Maximum Voltage Sensed | 528V ac |
| Dimensions | 69 x 17.5 x 92.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Width | 17.5mm |
LXPRF-4W 230V (400V)
1SVR730831R1400 CM-ESS.2S
3RN2000-2AA30
E1YM400VS10
K8AKPM1200240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00