

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | Millenium 3 |
| Number of Inputs | 12 |
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Input Type | Analogue, Digital |
| Number of Outputs | 8 |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Output Current | 8 A |
| Number of Communication Ports | 2 |
| Programming Language Used | FBD, Ladder Logic, SFC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Communication Port Type | Serial, USB |
| Display Included | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
6ES7510-1DK03-0AB0
6AG10101AU004AA0
FX3S-10MT/DSS
6ES7211-1BE40-0XB0
FX3S-30MT/ESS
6ES7513-1FM03-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00