

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Terminated/Unterminated | Terminated |
| Connector 1 | SMA |
| Connector 2 | SMA |
| Coaxial Type | RG174 |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 Gender | Male |
| Characteristic Impedance | 50 Ω |
| Length | 1.219m |
| Sheath Colour | Black |
| Operating Temperature Range | -40 - +85 °C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Series | RG 174 |
| Sheath Material | Polyvinyl Chloride PVC |
6GT28152BN15
ASMA1000A058L13
205 21 21 1000A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00