

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.75 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 1.8 A, 2.1 A |
| For Use With | Asynchronous Motors, Synchronous Motors |
| Series | FC280 |
| Field Bus Communication Type | RS485 |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0 - 500Hz |
| STO | Yes |
| Drive Type | Variable Frequency |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Filter Included | Yes |
| Better World Claim | Saves energy |
| Control Panel | No |
| Better World Product | Yes |
| Overall Depth | 210mm |
| Overall Length | 75mm |
| Special Features | Fault Condition Monitoring, Operational Status Reporting, Programmable, Safety Feature, Serial Communication Capabilities |
| Function | Motor Control |
| Overall Width | 168mm |
| Standards Met | CE, cUL Listed, EMC Compliant, RCM (C-Tick), TUV, UL Listed |
ATV320U22M3C
C200-02200056
6SL3210-1KE21-3AF1
3-5049-002A DM1-12017EB-S20S-EM
6SL3210-1PE23-3UL0
FC-101P18KT4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
10G-43-0120-BF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00