

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 11 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 23 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P11K |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
FR-D740-036SC-EC
FR-E840-0170-4-60
6SL3210-5BB21-5UV1
6SL3210-1KE13-2AB2
6SL3210-1PE31-5AL0
6SL3210-1PE27-5AL0
EFC5610-3K00-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00