

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 15 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 31 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P15K |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
FR-F840-00083-E2-60
3G3M1-A2007
FR-E840-0040-4-60
186094 DC1-S2011FB-A20CE1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00