

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 1.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 3.7 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P1K5 |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
10G-11-0035-BF
3G3M1-A2007
6SL3210-5BB11-2UV1
3G3MX2AB015ECHN
VFD022FP4EA-52
6SL3210-1KE14-3AB2
M400-03200100
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00