

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 22 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 42.5 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P22K |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
3G3MX2AB007ECHN
6SL3210-1KE21-7AF1
6SL3210-1KE12-3AF2
6SL3210-5BB21-1BV1
3G3M1-A4040
ATV930U07N4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00