

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 30 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 61 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P30K |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 / Chassis |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
3G3MX2AB007ECHN
31V-4D0004-BE-2S-0000
6SL3210-1KE21-7AB1
ATV630D15N4
6SL3210-5BB21-1BV1
ATV320U11M2B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00