

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 7.2 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P3K0 |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
FR-D720S-025SC-EC
6SL3210-1KE13-2AP2
ATV630D22N4
ATV320D11N4B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00