

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 45 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 90 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P45K |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 / Chassis |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV12H075M2
ATV12H075M3
ATV320U06M2B
6SL3210-5BB22-2UV1
6SL3210-1KE14-3UF2
3G3M1-A2037-ECT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00