

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 4 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 9.1 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P4K0 |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV630U75N4
10G-12-0070-BF
FC-101P37KT4E20H2XXXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
VFD32AMS43AFSAA
16G-42-0120-BF
FR-E840-0170-4-60
6SL3220-2YE28-0UF0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00