

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 5.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 12 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P5K5 |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
6SL3220-3YE20-0UF0
ATV12HU22M2X
FR-D720S-070SC-EC
ACS310-03E-13A8-4
ATV930D15N4
3G3MX2-AB007-P-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00