

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 75 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 147 A |
| Series | P75K |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 / Chassis |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
10G-45-0320-BF
6SL3210-1KE26-0AF1
EFC5610-0K40-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
3-5049-002A DM1-12017EB-S20S-EM
6SL3210-1KE21-7AB1
VFD9A0ME43AFSAA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00