

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 15.5 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P7K5 |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 / Chassis |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV12P075M3
ACS310-01E-04A7-2
ATV320U15N4W
6SL3525-0PE21-5AA1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00