

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 90 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 177 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | P90K |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 / Chassis |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV320U40N4C
ATV320U02M2C
C200-02400013
C200-01200024
6SL3210-1KE17-5UB1
3G3M1-A4030-ECT
6SL3210-5BB21-1BV1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00