

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.37 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 1.2 A |
| Series | PK37 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 / Chassis |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV320U07N4C
ILM0701P02F0000
FC-101P37KT4E20H2XXXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
ATV320U22M2C
FR-E820S-0080-4-60
C200-02400041
6SL3210-5BB11-2UV1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00