

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.75 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 2 A |
| Series | PK75 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP20 / Chassis |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
6SL3210-1PB13-8AL0
10G-43-0120-BF
6SL3210-5BE21-5UV0
FC-101P7K5T4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
ACS480-04-12A7-4+J424+OL540
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00