

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.75 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 380 - 480 V ac |
| Current Rating | 2.2 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | PK75 |
| Field Bus Communication Type | Modbus |
| IP Rating | IP54 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
ATV12H075M2
ATV320U40S6C
ATV320U15N4B
6SL3210-1PE23-3AL0
ATV340U40N4E
6SL3220-3YE24-0UF0
VFD007EL21A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00