

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Solids Level Switch |
| Mounting Type | Horizontal, Vertical |
| Switch Output | Relay |
| Body Material | Aluminium Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
| Maximum Current | 8 A |
| Maximum Pressure | 10bar |
LFV200-XXSGBTPM
FTL31-AA4M3AAWBJ
FTL31-AA7M2AAWBJ
S01DB/F68/4
FTC260-BA2J1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00