

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 24 V dc |
| Number of Poles | 1 |
| Contact Voltage Rating | 480 V ac |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Normal State Configuration | 1NO |
| Length | 85mm |
| Width | 22.5mm |
| Depth | 120mm |
| Load Current | 10A |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Load Voltage | 24 - 480V ac |
| Control Voltage | 24 V dc |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
3RH2122-1AK60
1SBL237201R1200 AF26-40-00-12
277114 DILM17-32(RDC24)
3RT2325-1AP60
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00