

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 24 V dc |
| Number of Poles | 3 |
| Contact Voltage Rating | 480 V ac |
| Contact Current Rating | 15 A |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Length | 85mm |
| Width | 90mm |
| Depth | 120mm |
| Load Current | 15A |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Load Voltage | 24 - 480V ac |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Control Voltage | 24 V dc |
LC1G330LSEA
1SBL296001R2300
1SBL397201R1300 AF80-40-00-13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00