

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230V ac |
| Number of Channels | 2 |
| Safety Contacts | 3 |
| Function | Emergency Stop |
| Auxiliary Contacts | 1 |
| Reset Method | Monitored |
| Range | Safemaster |
| Safety Category ISO 13849-1 | 4 |
| PL ISO 13849-1 | e |
| SIL IEC 61508 | 3 |
| Series | BN 5983 |
| Depth | 121mm |
| Width | 100mm |
| Length | 74mm |
R1.188.3740.0
SRB-E-302ST
SRB324ST 24V (V.3)
3SK1122-1CB42
ASFM0245S
2TLA010041R0600 Sentry BSR23 24VDC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00