

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2 |
| Contact Voltage Rating | 24 V dc, 230 V ac |
| Contact Current Rating | 8 A |
| Normal State Configuration | 2NO |
| Width | 17.5mm |
| Length | 90mm |
| Depth | 58mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Pole and Throw Configuration | DP |
191740 DILMS7-23(230V50HZ,240V60HZ)
3RH2122-1AF00-1AA0
100-K12DJ10
100-C12EJ10
3RT2024-2AF00
GJL1213009R5101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00