

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Contact Configuration | SPST |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | >=30ms |
| Series | IK 8702 |
| Height | 89mm |
| Length | 59mm |
| Operating Temperature Range | +45°C |
| Maximum Operating Temperature | +45°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Dimensions | 59 x 17.5 x 89mm |
G2UM300VL20 24-240VAC/DC
3RN2013-1BW30
3RN2000-2AW30
704284002032
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00