

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0.1A |
| Maximum Current Sensed | 15A |
| Current Sensitivity | Overcurrent |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | IK 9270 |
| Width | 17.5mm |
| Current Range | 0.1 - 1 A, 0.5 - 5 A, 1 - 10 A, 1.5 - 15A |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 61 x 17.5 x 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 61mm |
| Height | 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
1SVR740670R0200 CM-IWS.2P
1SVR730840R0400 CM-SRS.21S
1SVR740700R2200 CM-MSS.23P
MK9052.11 AC50/60Hz 230V
1SVR740722R1400 CM-MSS.21P
G2PM115VSY20 24-240V AC/DC
3RF2920-0FA08
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00