

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Multifunction |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.02 s - 9999h |
| Series | MK7830N |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Height | 104mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Length | 99mm |
| Dimensions | 99 x 22.5 x 104mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Terminal Type | Screw |
3UG4621-1AW30
K8AK-VW2 100-240VAC
DIA53S72420AF
MK7830N.82 AC/DC24V+AC230V 0,02s-9999h
3RN2000-1AA30
1SVR740830R0400 CM-ESS.2P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00