

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 12mm |
| Colour | Yellow |
| Shrunk Diameter | 3mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 1.5m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | Maximum of +125 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Better World Claim | Recycled materials |
| Better World Product | Yes |
| Series | DYMO |
RHW-70/20-1200/ADH-0
RNF-100-3/32-5-STK
7TCA017300R0382 HSB750-C
RMW-140/42-1200/ADH-0
DSPL-NR2-X-50MM
416-00002 PEC-9/3-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00