

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 19mm |
| Colour | White |
| Shrunk Diameter | 4.6mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 1.5m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | Maximum of +125 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Better World Product | Yes |
| Series | DYMO |
| Better World Claim | Recycled materials |
ATUM-19/6-0
342-20050 SE28-19.0/9.5BK
CGPT-12.7/6.4-9-FSP
CGPT-38/19-0
F3503/64 CL103
DR-25-3/4-0-SP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00