

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Contact Configuration | 2NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | 84 |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 240V ac |
| Supply Current | 1.5A |
| Depth | 26mm |
| Auxiliary Contacts | 2NC |
| Height | 43mm |
| Push Button Diameter | 32mm |
| Pole and Throw Configuration | SPST |
| Push Button Material | Plastic |
| Bezel Material | Plastic |
| Safety Contacts | 2NC |
| Housing Colour | Yellow |
A22NE-M-P202-N-B
HW1B-V4F11-R
XALK178GTHFR
3SU1801-0NB00-2AC2
A22NE-L-PD02-N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00