

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Contact Configuration | 1 NO + 1 NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | 84 |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 240V ac |
| Supply Current | 1.5A |
| Depth | 26mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Pole and Throw Configuration | SPST |
229755 FAK-R/V/Y
A01ES-DM+A0154B-D+A01YL1
HW1B-V4F11-R
3SU1100-1HB20-1FH0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00