

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5 V dc, ±12 V dc |
| Output Current | 2.5 A, 30A |
| Power Rating | 225W |
| Number of Outputs | 3 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 162mm |
| Width | 133.5mm |
| Depth | 60.96mm |
| Efficiency | 92% |
| Weight | 930g |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | 0°C |
MPM-65-15ST
TXLN 025-115
PBA75F-12-N
ECH450PS24-EF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00