

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5 V dc, ±12 V dc |
| Output Current | 2.5 A, 16A |
| Power Rating | 80W |
| Number of Outputs | 3 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 162mm |
| Width | 133.5mm |
| Depth | 40.64mm |
| Efficiency | 89% |
| Weight | 640g |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
HWS-100A-24/ME/A
TXLN 500-124
TXL 035-24S
TMPW 25-112-J
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00