

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 7.5A |
| Power Rating | 90W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 162mm |
| Width | 133.5mm |
| Depth | 40.64mm |
| Efficiency | 89% |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Weight | 640g |
SDS120PT08B
ECL30UD02-T
TXM 075-115
RWS1500B-24/ME
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00