

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Actuation Type | Solenoid/Pilot |
| Manufacturer Series | CD01-PA |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5/2 |
| Body Material | Polyamide |
| Maximum Flow Rate | 1010L/min |
| Solenoid Power Consumption | 2.06W |
| Minimum Operating Pressure | -0.95bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Maximum Operating Pressure | 16 bar |
SYJ712-5LOU-01F-Q
VMPA14-M1H-M-PI
EVT317-5DO-02F-Q
PVQ13-5L-03-M5-A
VG342-5DZ-04A-Q
VUVG-B14-T32C-AZT-F-1T1L
EAV2000-F02-5YO-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00