

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 |
| Actuation Type | Pilot/Pilot |
| Manufacturer Series | CD01-PA |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5/3 |
| Body Material | Polyamide |
| Maximum Flow Rate | 750L/min |
| Solenoid Power Consumption | 2.06W |
| Minimum Operating Pressure | 3bar |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
2636047024202400
VSPA-B-P53C-A2
9710000303623050
EVZM550-F01-01S
VZWD-L-M22C-M-G14-30-V-1P4-15
SY3120-5LOZ-M5-Q
MHE3-MS1H-3/2G-QS-6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00