

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Pilot/Pilot |
| Manufacturer Series | TC15 |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5/3 |
| Body Material | Fibreglass Reinforced PA |
| Maximum Flow Rate | 1300L/min |
| Solenoid Power Consumption | 2.2W |
| Minimum Operating Pressure | 3bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Thread Size | 1/4in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | G |
VQC2A01N-5B1
8251160.9151.02400
VUVG-L14-M52-MT-G18-1R8L
VMPA1-M1H-G-PI
VP5006BJ411H00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00