

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Solenoid/Pilot |
| Manufacturer Series | TC08 |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5/2 |
| Body Material | Fibreglass Reinforced PA |
| Maximum Flow Rate | 800L/min |
| Solenoid Power Consumption | 2.2W |
| Minimum Operating Pressure | 2.5bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Thread Standard | G |
VUVG-B10-P53C-ZT-F-1T1L
VUVG-S14-M52-MZT-G18-1T1L
9600210024602400
VQ4100-5W1-Q
VZWF-B-L-M22C-G38-135-1P4-10-R1
VQD1151W-5M-M5-Q
VP5110BJ111H00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00