

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5.2 V dc, 23.8 V dc |
| Output Current | 1 A, 6 A, 500 mA |
| Power Rating | 40W |
| Number of Outputs | 3 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 101.6mm |
| Width | 50.8mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 30.48mm |
| Weight | 150g |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -20°C |
ECL30UD01-S
PBA1000F-15
Nevo+600M Front End
LRS-35-36RS
WMM30CN120-00U
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00