

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 18.75A |
| Power Rating | 155 - 450W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 390 V dc, 90 - 264 V ac |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 165.01mm |
| Width | 101.6mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 41mm |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Weight | 900g |
EML30US12-E
S8VK-T96024-400
TPP 15-115-J
WMM30CN240-00E
116-010101G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00