

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 6.25A |
| Power Rating | 150W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 390 V dc, 90 - 264 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 101.6mm |
| Width | 50.8mm |
| Depth | 33.64mm |
| Efficiency | 86% |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Weight | 150g |
TPP 450-136A-M
LFVLT60-3002
IRM-02-12SMD
TXH 060-115
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00