

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 2.7A |
| Power Rating | 60W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 90 - 264V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 101.6mm |
| Width | 50.8mm |
| Depth | 30.48mm |
| Efficiency | 85% |
| Weight | 150g |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -20°C |
116-020018B
MAP110-4004
HWS-100A-24/ME/A
ECL30UD02-S
IRM-30-15ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00