

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 30V dc |
| Output Current | 5 A, 8.33A |
| Power Rating | 275W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 390 V dc, 80 - 264 V ac |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 127mm |
| Width | 76.2mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 19.05mm |
| Efficiency | 90% |
| Weight | 200g |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
RPS-500-18-SF
RPS-400-24-SF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00