

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 1.67A |
| Power Rating | 40W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 264 V ac, 390 V dc |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | Open Frame |
| Length | 76.2mm |
| Width | 50.8mm |
| Depth | 16.76mm |
| Efficiency | 85% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Weight | 100g |
PBA100F-48-N
TPI 300-115-M
TPP 150-124A-J
PCA600F-24-P2
OZ-015-5-J00-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00